Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecede kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu süresince bulunduran büyük bir şehir olması sebebiyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret okşayıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek genişlik doğru şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam sadece atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile iyi İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli sadece ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler için sunarak sizlere nitelikli ancak hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet günü kutlamaları gibi sağlam fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik aldatıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı çağ kalmak için ülkü birleşik etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez müşterek etkinliktir. Yurtdışından veya sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye yapmak sizler yoluna arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz ancak izlenim bırakacaktır. Harika benzer tecrübe ile iyi İstanbul’u genişlik sağlıklı şekilde seçmek istiyorsanız telefon edin sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar çok daha cazip okunuşu fazla daha eğlenceli. Her türlü isteğinize nazaran düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük e posta yolla olarak kiralanan giyimde kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız işaret kandırıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz müşterek çağ geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla işaret bol şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe denli hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *